Úvod

Firma Křeček a Plundra Vám nabízí kompletní zahradnické služby.

Vytváříme návrhy zahrad, realizaci a také provádíme následnou údržbu. Není pro nás problém provést náročné terénní úpravy, vybudovat pergolu, vodní prvek, včetně potůčků s tekoucí vodou.

Když je zahrada zrealizována, je potřeba se o ní odpovídajícím způsobem starat. Právě pravidelná a odborná údržba je často opomíjenou činností. Zanedbaná zahrada pro nás naštěstí není žádný nepřekonatelný problém. Ať už se bude jednat o řez ovocných stromů, nebo náročnou práci jako je kácení vzrostlých stromů s následnou likvidací pařezů.

Oblíbeným způsobem jak prospět zahradě jsou automatické závlahy. Správně nainstalovaný závlahový systém znamená nejen ušetření práce a peněz, ale také mnohem lépe vypadající rostliny a trávník.

Naše firma je připravena poskytnou Vám úplný servis v oblasti zahrady a profesionální zahradnické služby. Mluví za nás kvalitně odvedená práce, kterou si můžete prohlédnout ve fotogalerii a stovky spokojených zákazníků.

Pro návrh konkrétního řešení pro Vaši zahradu nás kontaktujte.

webdesign: mejla.cz
Warning: file_get_contents(http://adlinks.effectix.com/getad/getad.py?r=1&q=http%3A%2F%2Fwww.krecek-plundra.cz%2Fuvod): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in D:\Inetpub\webs\kpstranky\styl_pata.php on line 148